Ответы на вопросы
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Автоцивілка під питанням

Участников: 2

Перейти вниз

Автоцивілка під питанням Empty Автоцивілка під питанням

Сообщение автор SoniCHka Ср Окт 18, 2023 9:19 pm

Привіт усім! Я здесь, як водій і цікавлюся питанням страховки. Мене цікавить, на які види транспорту обов'язково потрібно оформляти автоцивілку? Якщо можете, поділіться досвідом або порадами. Дякую!
SoniCHka
SoniCHka

Сообщения : 37
Дата регистрации : 2020-12-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Автоцивілка під питанням Empty Re: Автоцивілка під питанням

Сообщение автор ArBuzz Пт Окт 20, 2023 11:42 am

SoniCHka пишет:Привіт усім! Я здесь, як водій і цікавлюся питанням страховки. Мене цікавить, на які види транспорту обов'язково потрібно оформляти автоцивілку? Якщо можете, поділіться досвідом або порадами. Дякую!

Привіт! Це важлива тема, бо страховка це наше спокійство на дорозі, друже. Автоцивілка, звісно, обов'язкова, але не для всіх видів транспорту. Спершу, треба оформити автоцивілку для звичайних автомобілів, незалежно від об'єму двигуна. Також, мотоциклісти не забудьте - вам теж треба! Для вантажівок і автобусів - автоцивілка це must-have, без неї навіть не поїдете. Тепер, якщо ти маєш реєстраційну табличку іноземця, то також потрібно оформляти автоцивілку.
Але, гарний читач не забуде зазирнути до статті:"На які види транспорту необхідно оформляти автоцивілку?" на yur-gazeta.com. Там є повна картина.

ArBuzz
ArBuzz

Сообщения : 44
Дата регистрации : 2020-12-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения