Ответы на вопросы
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Досвід замовлення сонячної електростанції

Участников: 2

Перейти вниз

Досвід замовлення сонячної електростанції Empty Досвід замовлення сонячної електростанції

Сообщение автор Ivanna Вс Дек 10, 2023 3:26 pm

Чи хтось із вас має досвід замовлення сонячної електростанції онлайн для власного бізнесу? Я розглядаю цю можливість і хочу дізнатися ваші враження та рекомендації. Якщо ви вже маєте сонячну електростанцію, чи відчуваєте ви реальні економії на рахунках за електроенергію? І які вам подобаються переваги цієї технології?

Ivanna

Сообщения : 121
Дата регистрации : 2022-01-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Досвід замовлення сонячної електростанції Empty Re: Досвід замовлення сонячної електростанції

Сообщение автор Chernichenko32 Вс Дек 10, 2023 5:04 pm

Після дослідження різних моделей та консультацій з фахівцями компанії iSolar, https://isolar.com.ua/ua/service-isolar/ я вибрала сонячну електростанцію, яка ідеально відповідає потребам мого бізнесу. Перше, що мене вражає, це те, наскільки оперативно все відбулося – від консультації до встановлення. Компанія надала мені вичерпну інформацію, проаналізувала мої потреби та розробила оптимальне рішення.

Chernichenko32

Сообщения : 14
Дата регистрации : 2022-09-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения